OGŁOSZENIA 04 IX 2022 r.

1.  Dzisiejsza niedziela jest 23 niedzielą zwykłą w roku liturgicznym Kościoła. W katedrze Chrystusa Króla odbywa się dzień wspólnoty Ruchu Światło–Życie. W naszej Parafii gościmy ojca Janusza Snarskiego ze Zgromadzenia OO. Oblatów. Wygłosi nam Słowo Boże i będzie oferował kalendarz misyjny na nowy rok 2023.

1.  Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1.  Bardzo serdecznie zapraszam Wszystkich członków Rady Parafialnej na spotkanie, które odbędzie się 12.09.br., tj. w poniedziałek o godz. 18.00 na probostwie.

2.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• środa - wspom. dow. bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezb., wspom. dow. św. Melchiora Grodzieckiego, prezb. i męcz.

• czwartek - ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

• piątek - wspom. dow. św. Piotra Klawera, prezb.

• niedziela - 24 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Serdecznie dziękuję Panom za wszystkie wykonane prace wokół kościoła.

1. Bardzo serdecznie proszę panie o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w sobotę, tj. 10.09 br. o godz. 9.00.

1. Wszystkich chętnych chłopców, którzy wyraziliby chęć zostania ministrantami w naszym kościele proszę o zgłoszenie się w zakrystii.

1.  W miesiącu wrześniu są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcam do zamawiania intencji.

1.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

+ Wszystkim parafianom życzymy spokojnej niedzieli
i dobrego oraz błogosławionego tygodnia +