OGŁOSZENIA 03.XI.2019 r.

 

 

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 31 tydzień zwykły w liturgii kościoła.

  1. Do piątku 08.XI można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące – od południa uroczystości Wszystkich Świętych i we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przez pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę, modlitwy w intencjach Ojca Świętego, odprawienie spowiedzi i przyjęcie Komunii św., zachowanie wolności od przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. – nawiedzenie cmentarza w dniach od 1 do 8 listopada połączone z modlitwą – choćby tylko w myśli – za zmarłych.

  1. Do soboty 09.XI modlimy się za ++ zalecanych, zalecki można składać w zakrystii. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich ++ Ofiarowania w ich intencji Mszy św. i Komunii św.  

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na  renowację katowickiej katedry, a kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę po Mszach św. także zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zbiórka przeznaczona na Aleppo, została przełożona na 17.XI. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary. 

  1. We wtorek 5.XI o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. wraz z rodzicami. 

  1. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2020.

  1. Bóg zapłać za pomoc w przygotowaniu kaplicy cmentarnej na Mszę św. 1.XI.

  1. Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego   Gościa i Gazetki Parafialnej.

Script logo