OGŁOSZENIA 02 I 2022 r.

1. Dzisiaj obchodzimy 2-gą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.

1. W czwartek, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, wspominająca misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu.

W tym dniu msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 7.30 i 11.15.

1. W czwartek również obchodzimy Dies Episcopi - modlimy się za naszego ks. arcybiskupa Wiktora oraz za biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej.

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego.

1. Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Kolekta z święta Trzech Króli jest przeznaczona na potrzeby misji. W przyszłą niedzielę także zbiórka na Aleppo w ramach programu pomocy Rodzina – Rodzinie. Serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie potrzeb i złożone ofiary.

1. Zapraszam rodziny naszej parafii do indywidualnego błogosławieństwa po każdej Mszy św. do niedzieli 16.I.2022 Jeżeli zajdzie taka konieczność ten okres zostanie wydłużony. Poświęcenie wody w każdą niedzielę po Mszy św. Niech tak przeżyta kolęda zjednoczy i umocni błogosławieństwem Bożym nasze rodziny.

1.  Obchody liturgiczne tygodnia:

• poniedziałek - wspom. dow. Najświętszego Imienia Jezus

• czwartek - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

• piątek - wspom. dow. św. Rajmunda z Penyafort, prezb.

• niedziela - ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Gazetki Parafialnej.

STATYSTYKA PARAFIALNA

Sakrament Chrztu św.

Sakrament Bierzmowania

I Komunia św.

Sakrament Małżeństwa

Sakrament Chorych

Odwiedziny chorych z Komunią św.

Pogrzeby

Komunii świętych rozdano

11 460

12 977