Od 5 IX 2021 do 12 IX 2021 r.

05.IX     23 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski i dar kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w kapłańskiej posłudze w intencji ks. prob. Edwarda Chmiela z okazji urodzin. Msza św. ofiarowana od służby liturgicznej.

11.15 W intencji dzieci, które obchodzą swoją rocznicę I-szej Komunii św.

Kolekta : na potrzeby archidiecezji.

06.IX PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++ Franciszka, Rozalię, Dominika Gałuszka++ Edmunda, Florentynę Rotkegel+ Ernesta Bubała i dusze w czyśćcu cierpiące.

07. IX  WTOREK Dzień powszedni

8.00  Za parafian.

08.IX ŚRODA ŚWIĘTO NARODZENIA NMP

8.00  Za parafian.

09.IX CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Jana i Małgorzatę Chmiel.

10.IX PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Do Bożej opatrzności przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla Danuty i Macieja Indyka w 10-tą rocznicę ślubu, dla córki Agaty oraz dla całej rodziny.

11.IX SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Dominika Gałuszka++ Rozalię, Franciszka Gałuszka+ Ernesta Bubała i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.IX  NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ głównej patronki archidiecezji -  ROZPOCZĘCIE MISJI ŚW.

8.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski i dary Ducha św. z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bogumiły i Bogdana oraz dla całej rodziny.

11.15 Dziękczynno - błagalna w intencji ks. proboszcza Edwarda Chmiela z okazji urodzin.

Kolekta : na potrzeby parafii.