Od 26 XII 2021 do 02 I 2022 r.

26.XII  NIEDZIELA ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

7.30 Za+ męża Piotra Wicik, rodziców i rodzeństwo z obu stron. Za+ siostrzeńca Jerzego Antas. Za++ z rodziny Bensz i Wicik.

11.15 Ritę von Schwarzenhorn, jej siostrę Joannę, brata Rudolfa, szwagra Antoniego, ich rodziców oraz ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

Kolekta : na Wydział Teologiczny UŚ.

27.XII PONIEDZIAŁEK Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

17.00 Za++ Floriana i Franciszkę Wilczok, ich rodziców i rodzeństwo++ Genowefę i Ernesta Molka++ Józefę, Cezarego, Adama, Włodzimierza Józiak++ Annę, Stanisława, Ilonę Woźnickich++ Katarzynę, Erberta, Janusza Jasak i dusze opuszczone.

28.XII  WTOREK ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW, MĘCZ.

9.00 Do Dzieciątka Jezus w intencji wszystkich dzieci naszej parafii.

29.XII ŚRODA V dzień w okrawie Bożego Narodzenia

8.00 Za++ Gertrudę Gajdzik w I-szą rocznicę śmierci, męża Emila, za++ z pokrewieństwa Gajdzik, Warwas, Bubała.

30.XII CZWARTEK VI dzień w okrawie Bożego Narodzenia

8.00 Za++ zalecanych.

31.XII PIĄTEK VII dzień w okrawie Bożego Narodzenia

16.00  Msza św. dziękczynna w intencji naszej parafii za otrzymane łaski w roku 2021.

Kolekta : na remont krypty Archikatedry Katowickiej.

01.I. 2022 SOBOTA UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

7.30 Za++ Ernestynę, Alojzego, Witolda Hoś++ Marię, Albina Malcherczyk++ Annę, Edmunda Bańgo i dusze opuszczone.

11.15  W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu N.M.P., za członków Żywego Różnica naszej parafii.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Kolekta : na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

02.I. 2022 NIEDZIELA DRUGA NEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

7.30 Za++ Henryka Bujoczek, Edytę Strzelczyk, Martę, Antoniego Strzelczyk++ Florentynę, Wilhelma Wieczorek.

11.15 Do Miłosierdzia Bożego i dary nieba dla Adelajdy Gawron w I-szą rocznicę śmierci+ męża Hilarego Gawron w 15-tą rocznicę śmierci za++ rodziców z obu stron++ Helenę, Jana Gawron++ Hildegardę, Wilhelma Burgiel oraz dusze opuszczone i czyśćcu cierpiące.

Kolekta : na potrzeby parafii.