Od 24.XI.2019 do 1.XII.2019 r.

24. XI  NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

7.30 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk++ Bronisławę, Teodora Polok++Zofię, Franciszka Wicik++ Konrada, Urszulę Malcherczyk+ Ernesta Bubała+ Antoniego Gawron i dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

25.XI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za++  Elżbietę i Aleksandrę Czekaj+ Jana, Leokadię Czekaj++ Pawła, Wiktorię Gawron ++ z rodziny i pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

26.XI WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Za++ rodziców Mariannę, Alojza Krupanek, syna Romana, synową Urszulę++ Annę, Wincentego Krupanek++ Katarzynę, Wiktora Wicik i dusze w czyśćcu cierpiące.

27.XI ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za++ zalecanych.

28.XI CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ zalecanych.

29.XI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Annę Jassa w rocznicę śmierci, rodziców Alinę, Mariana, brata Andrzeja i dusze opuszczone.

30.XI SOBOTA Święto św. ANDRZEJA, APOSTOŁA

8.00 Za+ Różę Balcarczyk w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Marię, Jana Musialik, za++ z rodzin Musialik, Niedbała, Łysko. Za ++ Irenę, Joachima Plasa, dusze w czyśćcu cierpiące.

01. XII  1 NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Za++ zalecanych.

11.15 Za parafian.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.