Od 22.VIII.2021 do 29.VIII.2021 r.

22.VIII     21 NIEDZIELA ZWYKŁA

11.15 Za+ Weronikę Gajdzik w 40-tą rocznicę śmierci++ Agnieszkę, Józefa, Marię, Michała Bartos+ Jana Popczyk+ Krystynę Folga++ Wiktorię, Ignacego Gajdzik++ Teresę, Kazimierza Miszczyszyn+ Łucje Kopiec, dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.

23.VIII PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

17.00 Za+ Lucynę Szreter z okazji urodzin od sąsiadów z ul. Łąkowej, Makowej i Porannej.

24.VIII  WTOREK Dzień powszedni

8.00  Za+ Józefa Krupanek w 40-tą rocznicę śmierci oraz za ++ Wilhelma, Małgorzatę Krupanek++ Jana, Marię, Feliksa, Agnieszkę Wicik++ Anielę i Alessandra Korpok.

25.VIII ŚRODA Dzień powszedni

8.00  Za++ rodziców Władysławę, Eugeniusza Łobodzińskich, ojca Wincentego Keler, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

26.VIII CZWARTEK UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

8.00 Za parafian.

27.VIII PIĄTEK Wspomnienie św. Moniki

17.00 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.

28.VIII SOBOTA Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

8.00 Za++ kapłanów ks. Józefa Kiedros+ ks. Władysława Basista+ ks. Herberta Henslok.

29.VIII     22 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ brata Zygmunta Strzelczyk w 20-tą rocznicę śmierci, ojca Teodora, dziadków z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za parafian.

II - INT.  Z podziękowaniem oraz prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i naszych Patronów z okazji 50-tych urodzin Ilony i 40-tych urodzin Krzysztofa abyśmy byli wierni Bożemu Słowu i wypełniali je w naszym życiu. TD .

Kolekta : na potrzeby parafii.