Od 1.XII.2019 do 08.XII.2019 r.

01. XII  1 NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Dziękczynno błagalna do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha św. w pracy, życiu rodzinnym i osobistym.

11.15 Za parafian

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

02.XII PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00  Roraty Za++Lucjana, Anielę Jakubek++ Marię i Stanisława, syna Tadeusza Szczepanek ich rodziców i rodzeństwo. ++ z rodziny Jakubek, Białas i dusze opuszczone.

03.XII WTOREK  Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego prezb.

8.00 Za++ rodziców Jana i Małgorzatę Chmiel

04.XII ŚRODA Wspomnienie św. Barbary dz. i męcz. Patronki archidiecezji

9.00 Do Bożej Opatrzności i św. Barbary w intencji górników i ich rodzin oraz za ++ górników.

17.oo Roraty  Za+ Róże Majcher w 30-tą rocznicę śmierci, za++ rodziców Marię, Ludwika Szperlich, za Zofię i Stanisława Majcher, za wszystkich ++ z rodziny Szperlich, Majcher oraz za Eugeniusza i Henryka Borowiec.

05.XII CZWARTEK Dzień powszedni- I-szy czwartek miesiąca

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

06.XII PIĄTEK Dzień powszedni- I-szy piątek miesiąca

17.00 Roraty Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin.

07.XII SOBOTA Wspomnienie św. Ambrożego, bpa i dK – I-sza sobota miesiąca

7.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

8.00 Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Niepokalanie Poczętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie dla Maksymiliana Gajdzik.

08. XII  2 NIEDZIELA ADWENTU UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

7.30 Za++ Joannę i Antoniego Macha ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha św. dla Julii Wolanin z okazji 18-tych urodzin oraz dla całej rodziny.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.