Od 18.IV.2021 do 25.IV.2021 r.

18.IV 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Do Bożej Opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty z okazji urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny.

11.15 Za++ rodziców Reginę i Stanisława Klimczak; Ritę Kucia za ich rodziców i rodzeństwo; za Wincentego Bubała, Elfrydę, Józefa Pałuska, Janusza Tutaj, Bronisława Drygałę. Pokrewieństwo : Klimczak, Cogiel, Keller.

Kolekta : na potrzeby parafii.

19.IV PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Wiktora Mucha w 30-ty dzień po śmierci.

20. IV  WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za++ zalecanych przy drodze krzyżowej.

21.IV ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za++ Teodora, Jerzego, Andrzeja, Marię Pogorzałek; Agnieszkę, Helenę, Mikołaja Korfanty; Mikołaja Michalskiego; Annę, Maksymiliana, Konrada Heppner; Krystynę Majnusz; Cecylię, Wacława Kępiński i dusze w czyśćcu cierpiące.

22.IV CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za+ Władysławę Łobodzińską w 10-tą rocznicę śmierci, męża Eugeniusza, Wincentego Keler rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

23.IV PIĄTEK Uroczystość św. Wojciecha bp. i męcz. gł. patrona Polski

17.00 Za dusze++ Katarzyny i Wiktora Wicik, rodziców i rodzeństwo z obu stron. Wiktora, Mikołaja i Elżbietę Gajdzik oraz za dusze z pokrewieństwa Ulbrich i Dydak.

24.IV SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała, Konrada, Urszulę Malcherczyk; Zofię, Franciszka Wicik; Ernesta Bubała; Antoniego Gawron; Edeltraudę, Domina Molka i dusze w czyśćcu cierpiące.

25.IV 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

7.30 Za++ Antoniego i Joannę Macha ich rodziców i rodzeństwo oraz ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.

11.15 Za dusze++ męża, tatę i dziadka Jana Popczyk w 2-gą rocznicę śmierci, jego rodziców Różę i Józefa, dziadków Nitka i Popczyk oraz dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.