Od 17.XI.2019 do 24.XI.2019 r.

17. XI  33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ Jana, Cecylię, Krzysztofa Pyrek++ Teodora, Zygmunta Strzelczyk, dziadków z obu stron i dusze opuszczone.

11.15 Msza św. w intencji służby liturgicznej.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii

18.XI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dz. i męcz. 17.00 Za+ Gertrudę Fryc w 30-ty dzień po śmierci.

19.XI WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Za++ Wilhelma Krupanek, żonę Małgorzatę i syna Józefa++ Piotra i Wiktorię Stalmach++ Wincentego i Annę Krupanek++ Marię i Konrada Strzelczyk++ Stefanię i Józefa Dziaćko.

20.XI ŚRODA Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego prez.

8.00 Za+ Gertrudę Fryc – ofiarowana od sąsiadów i przyjaciół.

21.XI CZWARTEK Wspomnienie ofiarowania NMP

8.00 Za+ Ernesta Bubała, jego rodziców+ Dominika Gałuszka++ Wiktorię, Michała, Pawła, Konrada, Urszulę Malcherczyk+ Zofię, Franciszka Wicik+ Antoniego Gawron++ Wiktorię, Alfonsa Nitaka+ Elżbietę, Jana, Kuchta i dusze w czyśćcu cierpiące.

22.XI PIĄTEK Wspomnienie św. Cecylii dz. i męcz.

17.00 Za++ Antoniego, Helenę, Augusta, Herberta, Wernera Gawron++ Wiktorię, Michała, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk++ Zofię Franciszka Wicik+ Ernesta Bubała++ Irmę, Bolesława Jańczyk+ Wojciecha Komorowskiego.

23.XI SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Zofię Wicik w rocznicę śmierci+ Maksymiliana Wicik+ Annę Rurańską, rodziców i rodzeństwo z obu stron+ Gertrudę i Serafina Fryc + Rudolfa Szlęzak++ Monikę i Franciszka Pach oraz wszystkich z pokrewieństwa.

24. XI  33 NIEDZIELA UROCZYSTŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KÓLA WSZECHŚWIATA

7.30 Za++ Pawła, Wiktorię, Michała Malcherczyk++ Bronisławę, Teodora Polok++Zofię, Franciszka Wicik++ Konrada, Urszulę Malcherczyk+ Ernesta Bubała+ Antoniego Gawron i dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

Kolekta przeznaczona na potrzeby archidiecezji.