Od 17 IV 2022 do 24 IV 2022 r.

 17.IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00 REZUREKCJA – Za parafian. 

11.15 Do Bożej opatrzności MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha św. dla Małgorzaty z okazji urodzin oraz o opiekę Bożej opatrzności dla całej rodziny.

15.00 Uroczyste Nieszpory Świąteczne. 

 

Kolekta : na potrzeby parafii.

 

18.IV PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 

7.30 Za++ Jana Szperlich w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, jej siostrę Reginę w rocznicę urodzin, ich rodziców i rodzeństwo. Za+ Franciszka Hojczyk w rocznicę śmierci , żony Irenę, Ernestynę, ich rodziców, rodzeństwo, syna Andrzeje, wnuka Mariusza ++ z pokrewieństwa Szperlich, Solik, Hojczyk, Jańczyk i dusze w czyśćcu cierpiące. 

11.15 Do opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalsze zdrowie i błogosławieństwo dla małżonków Anny i Adama Rajskich z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny. TD

 

19.IV  WTOREK WIELKANOCNY 

8.00 Za+ Jana Pabich i rodziców Helenę, Władysława+ Józefa Baron. Za++ Bertę, Wiktora Kucia, córki Martę, Jadwigę++ Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik+ Wincentego Hermasz+ Adama Gosek, ojca Józefa+ Rozalię Gawron oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 

 

20.IV ŚRODA WIELKANOCNA

8.00 Za++ Teodora, Jerzego, Andrzeja, Marię Pogorzałek++ Agnieszkę, Helenę, Mikołaja Korfanty+ Mikołaja Michalski+ Krystynę Majnusz oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 

 

21.IV CZWARTEK WIELKANOCNY

8.00 Za++Władysławę i Eugeniusza Łobodzińskich++ rodziców z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

 

22.IV PIĄTEK WIELKANOCNY

17.00 Za++ rodziców Wincentego i Genowefę Krupanek.

 

23.IV  SOBOTA WIELKANOCNA

8.00 Za++ Antoniego, Helenę, Augusta, Herberta, Wernera Gawron++ Wiktorię, Michała, Pawła, Urszulę, Konrada Malcherczyk++ Zofię, Franciszka Wicik+ Ernesta Bubała++ Irmę, Bolesława Jańczyk+ Wojciecha Komorowskiego.

 

24.IV 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 

7.30 Za++ Antoniego i Joannę Macha, ich rodziców i rodzeństwo oraz za++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone. 

11.15 Za+ Jana Popczyk w 3-cią rocznicę śmierci, jego rodziców Róże i Józefa, brata Eugeniusza, dziadków Nitka i Popczyk+ Bożenę Rosół i dusze opuszczone.


Kolekta : na Caritas archidiecezji katowickiej.

Script logo