Od 13 II 2022 do 20 II 2022 r.

13.II 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kazimierza Białas z okazji urodzin oraz o Bożą opiekę dla całej rodziny.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i zdrowie dla Małgosi Szopa z okazji urodzin oraz opiekę Bożej opatrzności dla sióstr i rodziców.

Kolekta : na potrzeby parafii.

14.II PONIEDZIAŁEK Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy

17.00 Za++ Martę i Józefa Musialik, ich dzieci Stefanię i Jerzego, rodziców.

i rodzeństwo z obu stron, śp. Zofię i Stanisława Śmigielskich, ich rodziców i rodzeństwo, za++ z rodzin Musialik, Śmigielski, Sobczak.

15.II WTOREK Dzień powszedni

8.00 Za+ Małgorzatę Salamon.

16.II ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ Andrzeja Hojczyk od sąsiadów i znajomych.

17.II CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Weronikę i Korneliusza Mazurek++ dziadków++ z rodziny Mazurek, Hering, Macha, Lech i dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

18.II PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Jana Wilczok w I-szą rocznicę śmierci.

19.II SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Wincentego i Genowefę Krupanek od sąsiadów i znajomych.

20.II 7 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Ignacego Białas w 20-tą rocznicę śmierci++ Julię, Romana, Jerzego Białas++ Juliannę, Antoniego, Pawła, Rajmunda Gawron oraz za ++ z pokrewieństwa.

11.15 Za++ Teresę, Kazimierza Miszczyszyn+ Krystynę Folga++ Agnieszkę, Józefa Bartos++ Elżbietę, Michała, Waltra Molka i dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.