Od 10.XI. 2019 do 17.XI.2019 r.

10. XI  32 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za dusze ++ rodziców Różę i Józefa Popczyk, męża Jana++ z pokrewieństwa Nitka, Popczyk, Stalmach, Roesner, Gajdzik, Bartos, Szafron oraz Bożenę Rosół i dusze opuszczone.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej w intencji ks. proboszcza Jana Klimzy z okazji 70 –tej rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

11.XI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

09.00 Msza św. w intencji ojczyzny.

12.XI WTOREK  wspomnienie św. Jozafata, bp i męcz.

8.00 Za++ Jadwigę i Martę Kucia, rodziców Bertę, Wiktora Kucia+ Jana Pabich+ Wincentego Hermasz++ Wiktorię, Joannę, Antoniego Szołtysik+ Rozalię Gawron+ Adama, Józefa Gosek i dusze opuszczone.

13.XI ŚRODA Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męcz. Polski

8.00 Za+ Henryka Lonka w 30-ty dzień po śmierci ++ rodziców z obu stron.

14.XI CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za++ Konrada, Różę Nitka ich rodziców i rodzeństwo, za Wilhelma, Małgorzatę Krupanek, syna Józefa++ Piotra, Wiktorię Stalmach++Wincentego, Annę Krupanek, za Konrada, Marię Strzelczyk++ Józefa, Franciszkę Białas.

15.XI PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 Za+ Stanisława Dobrzyckiego w 2-gą rocznicę śmierci, zmarłą żonę Irenę++ Genowefę, Stanisława Kubisz.

16.XI SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Andrzeja Morawiec jego rodziców i rodzeństwo++ Zofię, Alfreda Antończyk+ Krystynę Borawską, zmarłych z pokrewieństwa Morawiec, Wicik, Zagórny i dusze w czyśćcu cierpiące.

17. XI  33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za++ Jana, Cecylię, Krzysztofa Pyrek++ Teodora, Zygmunta Strzelczyk, dziadków z obu stron i dusze opuszczone.

11.15 Msza św. w intencji służby liturgicznej.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.