Od 09.IV.2021 do 16.V.2021 r.

09.V 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Za+ mamę Aleksandrę Suszek w rocznicę śmierci, męża Mieczysława, syna Stanisława za++ Julię, Romana Białas, synów Jerzego, Ignacego, Alojzego Białas jego żonę Urszulę, syna Adama, za+ córkę Anielę Jakubek jej męża Lucjana oraz dusze opuszczone.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Leona Morawiec z ok. I-szej rocznicy urodzin oraz dla rodziców, chrzestnych i całej rodziny.

15.00 Nabożeństwo majowe.

Kolekta : na potrzeby parafii.

10.IV PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

8.00 Do Miłosierdzia Bożego w pewnej intencji.

8.30 Nabożeństwo majowe.

17.00 Za+ Zofię Strzelczyk, jej rodziców Monikę i Władysława Gajdzik, siostry Marię, Jadwigę i Elżbietę oraz dalsze pokrewieństwo. W modlitwie za ++ Alfreda i Andrzeja Kozik, Helmuta Kapias, Teresę i Henryka Rezner, Grzegorza Korfanty, Stanisława Filus, Lidię i Herberta Szolc, dusze opuszczone.

11. V  WTOREK Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo majowe.

8.00 W I-szą rocznicę śmierci Alojzego Białas za++ żonę Urszulę Białas i syna Adama Białas, oraz ++ z rodziny Białas, Jakubek, Ludziarczyk i dusz opuszczonych.

12.V ŚRODA Dzień powszedni

17.00 W intencji dzieci przystępujących do I-szej Komunii św.

17.30 Nabożeństwo majowe.

13.V CZWARTEK Dzień powszedni

17.00 W intencji czcicieli MB Fatimskiej i ich rodzin.

17.30 Nabożeństwo Fatimskie.

14.V PIĄTEK Święto św. Macieja Apostoła

17.00 Za++ Zofię i Maksymiliana Wicik, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Annę Rurańską, Gertrudę i Serafina Fryc, Rudolfa Szlęzak, Monikę i Franciszka Pach oraz wszystkich z pokrewieństwa.

17.30 Nabożeństwo majowe.

15.V SOBOTA Dzień powszedni

7.30 Nabożeństwo majowe.

8.00 Za+ Weronikę, Wilhelma Łysko, synów Franciszka, Alojzego; Gertrudę Pilch; Marię, Alberta Pyras, dusze w czyśćcu cierpiące.

16.V NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

7.30 Za++ Janinę i Zbigniewa Dydak, rodziców i rodzeństwo z obu stron. Erwina Hojka, Lidię i Mieczysława Zamora, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze opuszczone.

11.15 Za parafian.

15.00 Nabożeństwo majowe.

Kolekta : na potrzeby parafii.