Od 07.III.2021 do 14.III.2021 r.

07.III   -  3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.30 Za++ Annę Fryc, Męża Pawła synów Rajmunda i Ryszarda, za+ Almę Fryc rodziców Emilię, Józefa Kucia; Marię, Stefana Dudek córkę Teresę i Jerzego Kwiatek oraz dusze opuszczone.

11.15 W intencji wszystkich Pań naszej parafii w dniu ich święta.

14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

Kolekta : na potrzeby parafii.

08.III PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

17.00 Za++ Bronisławę, Franciszka, Ludwika, Alojzego Białas; za+ Rudolfa Szlęzak, Gertrudę i Serafina Fryc; Zofię i Maksymiliana Wicik, za Annę Rurańską i Małgorzatę Polok oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

09. III WTOREK Dzień powszedni

7.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

8.00 Za+ Jana Wilczok od sąsiadów znajomych i przyjaciół.

10.III ŚRODA Dzień powszedni

8.00 Za+ ojca Józefa Nitka w rocznicę śmierci , żonę Gertrudę za ich rodziców i rodzeństwo z obu stron . Za+ zięciów Gerarda Świerk, Mariana Izydorczyk oraz za dusze ++ z rodzin Nitka, Musialik i dusze opuszczone.

11.III CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za+ Jana Wilczok od sąsiadów znajomych i przyjaciół.

12.III PIĄTEK Dzień powszedni

16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

17.00 Do MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jana Niekowal z okazji 60-tych urodzin. TD

17.30 Droga krzyżowa.

13.III SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za++ Antoniego, Weronikę Gajdzik; Józefa, Teklę Nitka; Katarzynę, Antoniego, Feliksa Fryc; Różę, Helmuta Kincel.

14.III   -  4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - LAETARE

7.30 Do Bożej opatrzności przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jacka z okazji urodzin oraz o Bożą opiekę dla całej rodziny.

11.15 Za++ rodziców Agnieszkę, Józefa Bartos, bratową Marię, brata Michała, zięcia Jana Popczyk; Weronikę, Wiktorię, Ignacego Gajdzik; Krystynę Folga; Teresę, Kazimierza Miszczyszyn oraz dusze opuszczone.

14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

15.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

Kolekta : na potrzeby parafii.