Od 07 XI 2021 do 14 XI 2021 r.

07.XI 32 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za+ Różę Popczyk w rocznicę śmierci, męża Józefa++ synów Jana i Eugeniusza, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron+ Bożenę Rosół i dusze opuszczone.

11.15 W intencji młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania z podziękowaniem za dar sakramentu.

Kolekta : na remont Krypty Katowickiej Katedry..

08.XI PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

16.30  Różaniec za zmarłych zalecanych.

17.00 Za++ rodziców Stefanię, Tadeusza Stępień w rocznicę śmierci+ Irenę Niedbała++ Emilię, Henryka Przyklink++ Apolonię, Jana Stępień++ Marię, Augustyna Paszek++ Agnieszkę, Edwarda Wichary++ Jana, Martę, Agnieszkę Paszek++ Pawła, Marię Mościński i pokrewieństwo.

09.XI  WTOREK Święto rocznicy powstania Bazyliki Laterańskiej

8.00 Za ++ zalecanych.

10.XI ŚRODA Wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dK

8.00 Za+ rodziców Jana, Małgorzatę Chmiel ++ z rodziny++ dobrodziejów i przyjaciół.

11.XI CZWARTEK Wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa

9.00 W intencji naszej Ojczyzny.

12.XI PIĄTEK Wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz.

17.00 Za++ Różę, Józefa Strzelczyk ich ++ rodziców i rodzeństwo+ Jana Tomanek, dusze w czyśćcu cierpiące.

13.XI SOBOTA Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza i Krystyna pierwszych męcz. Polski

8.00 Za+ Andrzeja Morawiec w rocznicę śmierci, za jego rodziców i rodzeństwo, za++ Zofię, Alfreda Antończyk+ Krystynę Borawską++ z pokrewieństwa Morawiec, Wicik, Zagórny i dusze opuszczone.

14.XI 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 W intencji służby liturgicznej naszej parafii.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej w intencji ks. proboszcza emeryta Jana Klimzy z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Kolekta : na potrzeby parafii.