Od 05 XII 2021 do 12 XII 2021 r.

05.XII  2 NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Za++ Joannę i Antoniego Macha ich rodziców i rodzeństwo, za++ z pokrewieństwa oraz dusze opuszczone w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za++ Lucjana i Anielę Jakubek++ Marię i Stanisława Szczepanek, syna Tadeusza, za++ z rodziny Jakubek, Białas dusze opuszczone.

Kolekta : na potrzeby parafii.

06.XII PONIEDZIAŁEK Dzień powszedni

17.00 RORATY Za++ Marię, Jerzego Strzelczyk, ich rodziców i rodzeństwo++ Teofila, Mikołaja, Gertrudę Krupanek++ Agnieszkę, Ignacego Bubała+ Emilię Jacheć+ Antoniego Gajdzik za++ z rodziny Krupanek, Nitka, Strzelczyk, Wicik.

07.XII  WTOREK Wspomnienie św. Ambrożego bpa i dK

8.00 Za+ Zbigniewa Szewczyk od siostrzenicy Pauliny z mężem.

08.XII ŚRODA UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

17.00 RORATY Z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji.

09.XII CZWARTEK Dzień powszedni

8.00 Za+ Zbigniewa Szewczyk od siostry Marii z mężem.

10.XII PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 RORATY Za++ Eugeniusza, Władysławę Łobodzińskich+ Wincentego Keler, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

11.XII SOBOTA Dzień powszedni

8.00 Za+ Zbigniewa szewczyk od chrześnicy Ewy.

12.XII  3 NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

7.30 Za+ Konrada Malcherczyk, żonę Urszulę, rodziców Wiktorię, Michała, brata Pawła, siostrę Zofię+ Franciszka Wicik, szwagrów Ernesta i Antoniego.

11.15 Za+ Halinę Bielewicz w I-szą rocznice śmierci.

Kolekta : na potrzeby parafii.