Od 03.XI.2019 do 10.XI.2019 r.

03. XI  31 NIEDZIELA  ZWYKŁA

7.30 Za++ ojca Pawła Hering w rocznicę śmierci, żonę Irenę rodziców i rodzeństwo. Za++ z rodziny Hering, Macha, Mazurek, Lech oraz dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

11.15 Za+ Urszulę Malcherczyk z okazji urodzin Msza św. ofiarowana od wnuka Adriana.

Kolekta przeznaczona na renowację katowickiej katedry.

04.XI PONIEDZIAŁEK Wspomnienie św. Karola Boromeusza bpa.

16.30 Różaniec za ++ zalecanych.

17.00 Za dusze ++ rodziców Stefanię, Tadeusza Stępień w rocznicę śmierci+ Irenę niedbała++ Emilię, Henryka Przyklink ++ Apolonię, Jana Stępień++ Marię, Augustyna Paszek++Agnieszkę, Edwarda Wichary++ Jana Martę, Agnieszkę Paszek++Pawła, Marię Mościński i pokrewieństwo.

05.XI WTOREK  Dzień powszedni

8.00 Za ++ zalecanych.

06.XI ŚRODA Dzień powszedni

7.30 Różaniec za ++ zalecanych.

8.00 Za++ rodziców Jana i Małgorzatę Chmiel, za++ z rodziny ++ dobrodziejów i przyjaciół ++ kapłanów naszej diecezji.

07.XI CZWARTEK Dzień powszedni

7.30 Różaniec za ++ zalecanych.

8.00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji kapłanów o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

08.XI PIĄTEK Dzień powszedni

16.30 Różaniec za ++ zalecanych.

17.00 Za ++ zalecanych.

09.XI SOBOTA ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

7.30 Różaniec za ++ zalecanych.

8.00 Za++ Tadeusza Silskiego oraz za ++z pokrewieństwa Silski, Fizia, Majnusz, Matysiak i dusze opuszczone.

10. XI  32 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.30 Za dusze ++ rodziców Różę i Józefa Popczyk, męża Jana++ z pokrewieństwa Nitka, Popczyk, Stalmach, Roesner, Gajdzik, Bartos, Szafron oraz Bożenę Rosół i dusze opuszczone.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej w intencji ks. proboszcza Jana Klimzy z okazji 70 –tej rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

Kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.