KOMUNIKAT DOTYCZĄCY NIEDZIELI 19.04.2020

W związku z utrzymującymi się ograniczeniami dot. ilości do 5 wiernych w kościele w najbliższą niedziele 19.04 będzie transmisja internetowa Mszy Świętej o g.11.15. z naszego kościoła.

Bezpośrednio po tej mszy św . do godz. 13.00. będzie możliwość przyjęcia KOMUNIA ŚW .

DLA PARAFIAN ! Proszę aby podjechać SAMOCHODEM przy chodniku przy głównych schodach do naszego kościoła ,opuścić szybę w drzwiach samochodu i przez okno wystawić dłoń .

Ze względu na przepisy epidemiczne NIE WYSIADAMY Z SAMOCHODU !

Proszę by ustawić się samochodami od ul. Słonecznej / cmentarza / żeby nie blokować wyjazdu na ul. Wiejską.

Jest to okazja aby także osoby starsze mogły skorzystać z przyjęcia Komunii Św w takiej formie.

W związku z nowym rozporządzeniem na czas epidemii i rozporządzeniem Ks. Abp-a Metropolity Katowickiego / na naszej stronie internetowej / obowiązującym od poniedziałku 20.04.b.r. Msze święte w tygodniu będą odprawiane Z UDZIAŁEM WIERNYCH .

W związku z tym w naszym kościele może mogło przebywać jednocześnie 40 osób.

Jednocześnie w najbliższym tygodniu codziennie pół godz. przed każdą mszą św. i wieczorem od g.17.30.-18.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i okazją spowiedzi św .- indywidualnej.

Ze względów bezpieczeństwa spowiedź odbywać się będzie w salce-wejście obok chrzcielnicy.

Zachęcam do skorzystania z tych możliwości.

Będąc w kościele zachowujemy bezpieczne odległości.

Ks. Edward Chmiel