28.III.2021

Pierwsza Komunia Święta 2021

Ze względu na sytuację epidemiczna oraz konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w kościele zostały ustalone trzy terminy Pierwszej Komunii Świętej:

• sobota 1 maja, godzina 11:15 - pierwsza grupa;

• niedziela 2 maja, godzina 11:15 - druga grupa;

• poniedziałek 3 maja, godzina 11:15 - trzecia grupa.

Podział dzieci na grupy według porządku alfabetycznego.

Jest także możliwość przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej indywidualnie, na dowolnej mszy świętej, po ustaleniu z Księdzem Proboszczem. Ta forma pozwala na udział w takiej mszy większej ilości osób, jest też bezpieczniejsza dla osób starszych, które chcą wziąć udział w tej mszy świętej. Jest to wtedy przeżycie bardziej osobiste i rodzinne.

Jeżeli zaistnieją nowe okoliczności - nowe komunikaty zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej parafii.

Niech Święta Wielkanocne i czas przygotowania do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej będą wypełnione Bożym błogosławieństwem!

Ks. Edward Chmiel - Proboszcz